Przydatne strony


Finał kampanii „No promil – No problem”


Finał kampanii „No promil – No problem”. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM. Tegoroczna edycja łączyła się tematycznie z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

W ramach kampanii podjęliśmy kilka działań mających na celu zwiększenie świadomości wśród uczniów i osób dorosłych na temat zgubnych skutków prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Do działań tych należał udział uczniów z klasy siódmej w szkoleniu Liderów Młodzieżowych, szkolny konkurs na plakat o tematyce „nopromilowej” oraz Marsz na Rzecz Trzeźwości ulicami Staniątek.

Do ostatniej, finałowej inicjatywy, która odbyła się 31 października br., przyłączyła się Ochotnicza Straż Pożarna w Staniątkach, która zadbała o nasze bezpieczeństwo podczas tego ulicznego happeningu. Datę marszu wybraliśmy nieprzypadkowo, bowiem okres Wszystkich Świętych jest czasem wzmożonego ruchu na polskich drogach. Wtedy dochodzi do licznych wypadków z udziałem pijanych kierowców. Dzięki wyjściu na ulicę naszych uczniów z transparentami, balonami, ulotkami, w przebraniu w koszulki kampanijne, udało się dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Mamy nadzieję, że wszystkie nasze inicjatywy przyczyniły się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.


Małgorzata Rzeszutek - Ślusarczyk



NO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNO PROMIL – NO PROBLEM. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki


 

Losowy obrazek

Tragedia Narodowa 13.04.2010, Kraków 010





Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

Staniątki



Szkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.