Przydatne strony


Uczniowie naszej szkoły tworzą naprawdę Szlachetną Paczkę

Uczniowie naszej szkoły tworzą naprawdę Szlachetną Paczkę . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiW tym roku znów udało nam się przygotować Szlachetną Paczkę. Tym razem dla matki samotnie wychowującej dwóch synów. We współpracy ze Szkołą Podstawową w Zakrzowie spełniliśmy wszystkie marzenia zarówno mamy jak i dzieci. Bezpośrednio do ich domu trafił narożnik, pralka automatyczna, żelazko, deska do prasowania, zabawki, ubranka i środki chemiczne. Paczki wypełnione były również produktami spożywczymi typu konserwy, oleje, makarony, herbata, cukier, mąka, kasza, ryż . Dzieci otrzymały też słodycze. Spełniło się również marzenie mamy – już niebawem rozpocznie kurs stylizacji paznokci.

Wszystkim Państwu Rodzicom, Nauczycielom i naszym Uczniom z całego serca w imieniu rodziny dziękujemy!!!


Szkolne koło wolontariatu

Magdalena Madej


Uczniowie naszej szkoły tworzą naprawdę Szlachetną Paczkę . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

.

 

Losowy obrazek

zabawa_karnawalowa_2014_21

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.