Przydatne strony


Walentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!

Walentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiW świetlicy szkolnej tydzień pod hasłem „Walentynki- radości i smutki dobrych przyjaciół” upłynął w atmosferze pełnej ciepła i miłości.

Na początku poznaliśmy postać patrona dnia zakochanych- św. Walentego. W tym tygodniu przeprowadzono również pogadanki na temat miłości, przyjaźni. Uczniowie bardzo chętnie wypowiadali się na temat uczuć okazywanych najbliższym osobom, a także z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem wykonywali kartki walentynkowe. Wspólnie próbowali zdefiniować pojęcie „miłość”, „przyjaźń”, „zakochanie”. Podczas zajęć czytaliśmy teksty i słuchaliśmy nagrań z omawianą tematyką. Dzieci bardzo chętnie opowiadały o swoich sympatiach, wymieniając przy okazji, jakie cechy powinien posiadać prawdziwy przyjaciel.

Na zakończenie tygodnia zakochanych dzieci z ogromną przyjemnością pozowały do zdjęć z przygotowanymi gadżetami na tę okazję.

Z okazji obchodzonego Święta Zakochanych powstały piękne tematyczne gazetki ścienne oraz ozdoby, które wykonali uczniowie.


Lidia Waligóra
Walentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWalentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWalentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWalentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWalentynkowe LOVE w świetlicy szkolnej!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

a

 

Losowy obrazek

Slubowanie_2010_13

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.