Przydatne strony


Miej SERCE i złóż SERCE!

Miej SERCE i złóż SERCE!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiW lutym odbył się po raz drugi w naszej szkole rodzinny konkurs plastyczny, który polegał na składaniu serc metodą origami dla Małopolskiego Hospicjum dzieci w Krakowie. Czasu było niewiele, ale dzięki dużemu zaangażowaniu całych rodzin naszych uczniów udało się zrobić na czas ponad 6000 serc z papieru! Ogromną ilość około 1400 serc dostarczyły dzieci z oddziału przedszkolnego Ob oraz podobną uczniowie klasy IV b i zajęli odpowiednio I i II miejsce. Również na podium znalazła się klasa II b, a na wyróżnienie zasłużyła klasa 1 b. Wolontariuszy z serduszkami można było spotkać 14 lutego oraz w najbliższy weekend po Walentynkach w wielu miejscowościach całej Małopolski.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy wykonali tę pracę wymagającą: czasu, dokładności i cierpliwości. Jesteście ludźmi wielkich SERC!

Zapraszamy do aktywnego udziału za rok, szkoła na pewno będzie chciała pomóc :)


Katarzyna Radwańska-Janczyk
Miej SERCE i złóż SERCE!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiMiej SERCE i złóż SERCE!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiMiej SERCE i złóż SERCE!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiMiej SERCE i złóż SERCE!. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

a

 

Losowy obrazek

Swieto_iepodleglosci_2011_11

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.