Przydatne strony


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLEKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiNa tydzień przed Świętami poczuliśmy ich magię. To za sprawą kiermaszu organizowanego w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski (i nie tylko). Co roku zaskakują nas rodzice, babcie, uczniowie, nauczyciele i wiele innych osób, które zupełnie bezinteresownie, z wielkim zaangażowaniem włączają się w jego organizację. WSZYSTKIM im serdecznie dziękujemy!

Co roku kiermasz świąteczny jest dla nas samych organizatorów zaskoczeniem – oryginalne ozdoby, ręcznie wykonane to prawdziwe małe dzieła sztuki. Cieszą się one ogromnym powodzeniem. Również efekty napawają nas dumą, choć wymagają ogromnej pracy. W tej chwili kwota uzyskana na tym i poprzednich kiermaszach pozwala nam na zakup kolejnej tablicy interaktywnej do szkoły. Dziękujemy!


Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Magdalena Madej

Agnieszka Śledziowska


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki 

Losowy obrazek

Dzien_Patrona_2013_10

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.