Przydatne strony


Eliminacje szkolne 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki15 stycznia 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i klasy IV – VII.

Jury w składzie: s. Janina Szumal i I. Kuklewicz (kategoria dzieci młodszych) oraz M. Kleszcz i M. Rzeszutek – Ślusarczyk (kategoria dzieci starszych) oceniało wystąpienia uczniów pod kątem doboru tekstów, interpretacji, kultury słowa oraz ogólnego wyrazu artystycznego.W kategorii uczniów klas I – III wzięło udział 12 dzieci. Komisja konkursowa wyłoniła 3 uczniów, którzy będą reprezentowali Szkołę w eliminacjach gminnych. Są to:

1. Piotr Piszczek – klasa I

2. Stanisław Puchała – klasa II

3. Michał Buczek – klasa III


W kategorii uczniów klas IV – VI wzięło udział 26 dzieci. Komisja konkursowa wyłoniła pięcioro uczniów, którzy będą reprezentowali Szkołę w eliminacjach gminnych. Są to:

1. Jakub Gaczoł – klasa VI

2. Daria Stefańska – klasa VI

3. Łukasz Stachura – klasa VI

4. Grzegorz Druzgała – klasa VII

5. Barbara Kubik – klasa VII


Jury przyznało dodatkowe wyróżnienia w tej kategorii dla: Weroniki Skrzypek z klasy IV, Julii Klimy z klasy IV, Julii Bednarczyk z klasy V i Julii Klimy z klasy VI.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pięknych wystąpień i trzymamy kciuki za naszych przedstawicieli w etapie gminnym, który odbędzie się w lutym br.


M. Rzeszutek - Ślusarczyk


KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki


 

Losowy obrazek

Konkurs_Piesni_Patriotycznej_2014_24

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.