Przydatne strony


Szlachetna Paczka

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiW tym roku zainteresowanie pomocą w naszej gminie było tak duże, że rodziny potrzebujące zniknęły z bazy pierwszego dnia. Bardzo nas to zmartwiło, ponieważ zabrakło już dla nas potrzebującej rodziny. Koordynator akcji, za zgodą Szkoły Podstawowej w Zakrzowie, zaproponowała mam stworzenie wspólnej paczki.

Nic nie dzieje się przypadkiem… Potrzeby rodziny wybranej przez wspomnianą szkołę były tak duże, że wspólnie mogliśmy podjąć się tego zadania i jak się później okazało, z ogromnym sukcesem.

Dzięki wspólnym działaniom najważniejsze marzenia rodziny zostały spełnione. Otrzymała węgiel /ponad dwie tony/, narożnik, dwie komody, odzież, obuwie, zabawki, kosmetyki i mnóstwo środków spożywczych .

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom za wsparcie finansowe i rzeczowe akcji, a także za dobre słowo i poparcie. Piekarni Pana Józefa Pieprzycy składamy podziękowania za transport paczek.


Magdalena MadejKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiKIERMASZ ŚWIĄTECZNY W NASZEJ SZKOLE . Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki
 

Losowy obrazek

poznawanie_malej_ojczyzny_staniatki_8

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.