Przydatne strony


15 września Międzynarodowy Dzień Kropki po raz drugi :)

15 września Międzynarodowy Dzień Kropki po raz drugi :). Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiW piątek 14.09. obchodziliśmy w naszej szkole po raz drugi Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz uświadomienie, że w każdym z nas tkwią talenty.

Obchody Dnia Kropki zaczęliśmy od obejrzenia filmu o historii małej Vashti, rozmawialiśmy o talentach, których uczniowie naszej szkoły mają bardzo wiele, wykonywaliśmy nasze dzieła sztuki i odbyła się też "zakropkowana sesja zdjęciowa" :)

Wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy tego dnia mieli na sobie element z kropką dziękuję za przyłączenie się do zabawy.


Katarzyna Radwańska- Janczyk


15 września Międzynarodowy Dzień Kropki po raz drugi :). Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki15 września Międzynarodowy Dzień Kropki po raz drugi :). Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki15 września Międzynarodowy Dzień Kropki po raz drugi :). Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki 

Losowy obrazek

zabawa_karnawalowa_2014_16

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.