Przydatne strony


Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w świetlicy szkolnej!

Dzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiOgólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Dzień ten jest świetną okazją, by uświadomić dzieciom jakie korzyści przynosi głośne czytanie i dlaczego warto czytać.

Czytanie rozwija wyobraźnię, język i pamięć. Uczy myślenia, poprawia koncentrację, poszerza wiedzę, ułatwia naukę, pomaga odnieść sukces w szkole, jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Nasza świetlica wraz z biblioteką szkolną już od środy rozpoczęła wielkie czytanie „Kubusia Puchatka”. Na początku obejrzeliśmy prezentację o autorze oraz wgłębiliśmy się w historię powstania książki. Następnie odsłuchaliśmy I rozdziału odtworzonego z audiobooka. W kolejnych dniach zarówno nauczyciele jak i uczniowie czytali fragmenty „Kubusia Puchatka”, dzięki czemu mieliśmy niepowtarzalną okazję przenieść się do Stumilowego Lasu. Rozmawialiśmy na temat przeczytanego fragmentu oraz rozwiązywaliśmy zagadki. Chętni uczniowie przynieśli w tych dniach pluszowe maskotki, a także wykonali pracę plastyczną pt. „Kubuś Puchatek i jego przyjaciele”. Na naszej gazetkce widnieją piękne prace wykonane metodą wydzieranki oraz cytaty pochodzące z ksiązki.

Czytajmy dzieciom!


Lidia Waligóra


Dzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiDzień Głośnego Czytania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

a

 

Losowy obrazek

Pierwsze uczniowskie ...

Ankieta

busyŁadowanie ankiety...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.