Przydatne strony


Główna Informacje dla Rodziców Pieśń ujdzie cało ... Kamunikat
Pieśń ujdzie cało ... Kamunikat
Wycieczka Oddziału Przedszkolnego O A. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki

SZANOWNI PAŃSTWO

DYREKTORZY, NAUCZYCIELE I SYMPATYCY PIEŚNI POLSKIEJ

Zwracamy się do Państwa z serdecznym apelem i prośbą o zaangażowanie i udział uczniów w IV Gminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej


Pieśń ujdzie cało,


jaki ogłosiliśmy w naszej gminie w roku szkolnym 2013/2014.


Celem Konkursu jest uczczenie rocznic ważnych dla naszego kraju i regionu wydarzeń historycznych, takich jak: 220. rocznica wybuchu Insurekcji Kościuszkowskiej, 70. rocznica aresztowania, a następnie stracenia mieszkańców naszych miejscowości, zaangażowanych w działalność konspiracyjną, 70. Rocznica bitwy o Monte Cassino, 100. rocznica wybuchu I wojny światowej, 70. rocznica Powstania Warszawskiego oraz podtrzymywanie i rozwój, żywej niegdyś, tradycji śpiewania pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży. Ufamy, że ta forma edukacji i spotkanie ludzi śpiewających może skutecznie wspierać przekaz historyczny i wychowanie patriotyczne, rozwijać talenty artystyczne i zainteresowanie przeszłością.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 24 marca, w 220. Rocznicę wybuchu Insurekcji Kościuszkowskiej, o godzinie 9.00 w Małopolskim Centrum Dźwięku i słowa w Niepołomicach. Szczegółowy harmonogram podamy po zamknięciu terminu zgłoszeń uczestników, czyli w pierwszym tygodniu marca. Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie. 

Losowy obrazek

Piknik_2013_38

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.