Przydatne strony


Główna Koło Matematyczne Warsztaty matematyczne...
Warsztaty matematyczne...
Warsztaty matematyczne. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki
     27 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach matematycznych „Spotkanie z matematyką”, organizowanych przez Wydział Matematyczno –Fizyczno -Techniczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. więcej>>>

Agnieszka Śledziowska
Galeria zdjęć z warsztatów >>>

        W trakcie zajęć, które odbyły się w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, uczniowie brali udział w grach i zabawach matematycznych, których tematyka skupiła się wokół: tangramów, origami, liczb wielokątnych oraz gier zdeterminowanych i niezdeterminowanych. Każdy z uczestników znalazł więc coś ciekawego dla siebie. Wszyscy aktywnie brali udział w warsztatach, a ci, którzy byli najbardziej aktywni, otrzymali na zakończenie nagrody. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał upominek – niespodziankę ( m.in. gry, puzzle, książki, kalendarze…). Szczęśliwa trzynastka naszych uczniów wróciła bardzo zadowolona ze „Spotkania z matematyką”. Ich zaangażowanie, pracę i jej rezultaty możemy obejrzeć na zdjęciach.


 

Losowy obrazek

Konkurs_Piesni_Patriotycznej_2014_6

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.