Przydatne strony


Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

Pierwszoklasiści zostali pasowani na czytelników naszej szkolnej biblioteki! Uczniowie uroczyście przyrzekali, że będą dbać o wypożyczone książki i będą przestrzegać zasad korzystania ze szkolnej biblioteki. Nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będą częstymi gośćmi naszej szkolnej biblioteki.


Monika Kuczek


 

Losowy obrazek

130_lat_szkoly_2020_31

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.