Przydatne strony


Mistrz Ortografii


Mistrz ortografii. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki29 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Niepołomicach odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny, do którego przystąpiła delegacja z naszej szkoły po wcześniejszych szkolnych eliminacjach.

Jubileuszowa XX edycja tego konkursu przyniosła naszym uczniom wielki sukces. Tytuł Mistrza Ortografii w kategorii klas 7-8 wywalczyła Julie Klima, uczennica klasy 8, a wyróżnienie w kategorii klas 5 – 6 zdobyła Karolina Iskra z klasy 5.

Ogromne gratulacje dla zwycięzców oraz pozostałych finalistów konkursu!


Małgorzata Rzeszutek - ŚlusarczykMistrz ortografii. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki


Mistrz ortografii. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiMistrz ortografii. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki


 

Losowy obrazek

Lekcja-historii-2010-6

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.