Przydatne strony


Pieśń ujdzie cało ...
Wycieczka Oddziału Przedszkolnego O A. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Staniątkach, w związku z kontynuacją akcji strajkowej, informuje o przełożeniu terminu Gminnego Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Pieśń ujdzie cało”, planowanego na dzień 25 kwietnia 2019 r. Nowy termin podamy w możliwie najbliższym czasie.


SZANOWNI PAŃSTWO DYREKTORZY, NAUCZYCIELE I SYMPATYCY PIEŚNI POLSKIEJ

Zwracamy się do Państwa z serdecznym apelem i prośbą o zaangażowanie i udział uczniów w IX Gminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej


Pieśń ujdzie cało,


jaki ogłosiliśmy w naszej gminie w roku szkolnym 2018/2019.

Celem Konkursu jest uczczenie 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, 75. rocznicy Powstania Warszawskiego oraz 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki. Konkurs ma także służyć podtrzymywaniu i rozwojowi tradycji śpiewania pieśni patriotycznych wśród dzieci i młodzieży. Ufamy, że ta forma edukacji wspiera przekaz historyczny i wychowanie patriotyczne, rozwija talenty artystyczne i zainteresowanie przeszłością.

W tej edycji Konkursu prosimy o przygotowanie repertuaru związanego historycznie lub tematycznie z rocznicami, o których mowa powyżej.

Przesłuchania konkursowe planujemy zorganizować  25 kwietnia 2019 r. w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

REGULAMIN Konkursu do pobrania TUTAJ >>>


 

Losowy obrazek

Swieto_Niepodleglosci_2013_10

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.