Przydatne strony


Grzegorz Druzgała drugi w powiecie

Uczeń klasy VIII, Grzegorz Druzgała, zdobył II. miejsce w eliminacjach powiatowych 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Przesłuchania odbyły się 26 marca 2019 r. w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, na których Grzegorz zaprezentował dwa utwory należące do klasyki literatury polskiej Dyrektor i pomnik Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego oraz fragment Syzyfowych prac Stefana Żeromskiego.

Gratulujemy laureatowi tego wysokiego wyróżnienia oraz życzymy kolejnych sukcesów w następnych latach, niestety już poza murami naszej szkoły.

W gronie najlepszych recytatorów w Gminie znajdują się jeszcze inni uczniowie naszej szkoły, tj. Jakub Gaczoł z klasy VII, który zajął III. miejsce oraz Weronika Skrzypek, która otrzymała wyróżnienie w eliminacjach gminnych tegoż konkursu.


Małgorzata Rzeszutek - Ślusarczyk


 

Losowy obrazek

Ślubowanie pierwszaków 2009

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.