Przydatne strony


Pieśń ujdzie cało - IX EdycjaWycieczka Oddziału Przedszkolnego O A. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki

7 maja w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach miał miejsce IX Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy, pana Romana Ptaka. Uczniowie z siedmiu szkół naszej gminy – soliści, zespoły, chóry – ogółem ponad stu wykonawców, pod opieką swoich nauczycieli – mistrzów oraz rodziców zaprezentowali różnorodny repertuar związany z 200. rocznicą urodzin Stanisława Moniuszki, z 80. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej oraz 75. rocznicą Powstania Warszawskiego. Wszystkim należą się słowa uznania i gratulacje za wielki wkład pracy, pasję, poziom artystyczny. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy wręczane przez Dyrektora Wydziału Edukacji pana Wiesława Bobowskiego oraz Dyrektora naszej szkoły panią Annę Ślęzak.


Maria Kleszcz


A oto wyniki:

kategoria wiekowa

miejsce

wykonawca

młodsza

I

Zespół Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza

w Staniątkach

II

Chór Społecznej Szkoły Podstawowej im. Lady Sue Ryder

w Niepołomicach

III

Natasza Taborska -  Szkoła Podstawowa

im. Adama Mickiewicza w Staniątkach

wyróżnienie

Marcelina Gocoł  -  Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach

starsza

I

Zespół wokalny „Nutki”- Szkoła Podstawowa
im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu

II

Chór Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza
w Staniątkach

III

Amelia Ślusarek – Szkoła Podstawowa
im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Podłężu

wyróżnienie

Marlena Czupryna – Gimnazjum Niepubliczne
im. Ks. Jana Twardowskiego w Zabierzowie Bocheńskim

oraz

Julia Bednarczyk - Szkoła Podstawowa

im. Adama Mickiewicza w Staniątkach

Nagroda specjalna

Jan i Tomasz Mardosz – Lisak

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach


Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki Pieśń ujdzie cało. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki

 

Losowy obrazek

Wspomnień czar...

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.