Przydatne strony


WYCIECZKA DO WARSZAWY

WYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki17 – 18 października uczniowie klas: V b, VI i VIII a zwiedzali stolicę. Pogoda dopisała, a złota jesień dodała jeszcze miastu uroku.

Pobyt w Warszawie rozpoczęliśmy od spotkania z Marszałkiem Józefem Piłsudskim przy Belwederze. Następnie zwiedzaliśmy Łazienki Królewskie, Sejm, Zamek Królewski, Rynek Starego Miasta, Plac Józefa Piłsudskiego i Grób Nieznanego Żołnierza. Kolejny dzień wycieczki to lekcje historii w Muzeum Powstania Warszawskiego i na Cmentarzu Powązkowskim. Na koniec odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik.

Wiedzy i wrażeń – wiele, ale jeden minus: byliśmy za krótko! Trzeba tam jeszcze powrócić…


Maria Kleszcz


WYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

WYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiWYCIECZKA DO WARSZAWY. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątki

 

Losowy obrazek

p1010788

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.