Przydatne strony


Europejski Tydzień Kodowania


Europejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiZakończył się Europejski Tydzień Kodowania, w czasie którego pomagaliśmy zwierzętom odnaleźć drogę do pożywienia, rozwiązywaliśmy dyktanda graficzne, bawiliśmy się na macie, graliśmy w CodyRoby.

Kolejny rok i kolejne rekordy! Łącznie we współnym kodowaniu wzięły udział 84 państwa, a Polska zajęła 2 miejsce pod względem liczby wydarzeń związanych z kodowaniem w stosunku do populacji. W trakcie trwania Europejskiego Tygodnia Kodowania odbyło się 69919 wydarzeń! 


Monika Kuczek


Europejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiEuropejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiEuropejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiEuropejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiEuropejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. StaniątkiEuropejski Tydzień Kodowania. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach. Staniątkia

 

Losowy obrazek

spiewaja_najmlodsi_2012_3

Akcja „Warto być dobrym” wystartowała!. Szkoła Podstawowa w Staniątkach. Staniątki


Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach.

StaniątkiSzkola Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniatkach. Designed by Sajt4u XHTML and CSS Valid!.